Způsoby platby a dodání zboží

Způsoby platby

K dispozici jsou tyto 3 způsoby úhrady:

 - bankovním převodem - převodem částky k úhradě z Vašeho účtu na účet společnosti RedMon s.r.o. č. 3782021319/0800. Zboží bude po připsání finančních prostředků ihned odesláno. Jako variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky, které Vám přijde e-mailem.

 - dobírkou - cenu dobírky je nutno připočíst k objednanému zboží a výše je dle zvoleného přepravce. U přepravní společnosti DPD je cena dobírky 36,- Kč a u České pošty také 36,- Kč (Kč 30 bez DPH)

 - v hotovosti - lze platit pouze při osobním odběru

Platbu kartu naše společnost neumožňuje z důvodu účtování poplatků za tuto transakci bankou. Tyto poplatky bychom museli zahrnout do ceny zboží a věříme, že ušetřené peníze využijete určitě lépe.

Dodání zboží

Nabízíme tři základní možnosti

1.    Zboží si můžete vyzvednout na našem výdejním místě v Jičíně

Zboží bude po objednání zabaleno a připraveno k expedici.  O možnosti převzetí zboží budete informováni e-mailem nebo telefonicky. Převzetí vyřízené objednávky je možné si domluvit mailem nebo telefonicky. 

2.     Zboží si můžete nechat zaslat, kam si budete přát

V tomto případě si objednávku můžete nechat zaslat kurýrní službou DPD nebo Českou poštou.

2.1. Balík do ruky

a) DPD Vám zásilku doručí ve všední dny mezi 8.00 a 18.00 hodinou. Pokud Vás kurýr doma nezastihne, doručí Vám ji následující den.  Den před dodáním obdržíte SMS/email s info o doručení zásilky. Pokud budete chtít změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/email. V den doručení dostanete opět SMS/email s 3 hodinovým upřesněním času doručení. V případě, že se kurýrovi nepodaří doručit zásilku, zanechá na místě oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení na www.chcisvujbalik.cz. Zásilku můžete zásilku sledovat online na stránkách přepravce po zadání čísla zásilky.

b) Česká pošta - Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby. Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb. Zásilku můžete zásilku sledovat online na stránkách přepravce po zadání čísla zásilky.

2.2.    Zboží si můžete vyzvednout na jednom z mnoha výdejních míst

Pokud chcete ušetřit nebo se nechcete vázat na určitý čas doručení zásilky či trávit několik hodin čekáním na kurýra, pak právě tato volba je pro Vás to pravé! V tomto případě máte na výběr ze dvou společností – opět DPD nebo Česká pošta.

a) DPD - Nabízíme vám možnost osobního odběru objednávek v rámci sítě poboček DPD  Parcel Shop - v ČR na 80 výdejních místech. Výhodou této volby přepravy je její nízká cena a dlouhá otevírací doba poboček. Přehled poboček najdete zde. O tom, že je zásilka připravena k odběru Vás DPD informuje SMS zprávou a emailem. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

 b) Česká pošta - Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku. Balík na Vás počká 7 kalendářních dnů na Vámi zvolené poště, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o prodloužení úložní doby. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout. Zásilku můžete zásilku sledovat online na stránkách přepravce po zadání čísla zásilky.

3. cena dopravy

Společnost     Doručení do domu Vyzvednutí ve výdejním místě
DPD  125,- Kč s DPH 85,- Kč s DPH
Česká pošta    145,- Kč s DPH  125,- Kč s DPH


Při doručení do domu i při vyzvednutí ve výdejním místě lze u všech společností platit pouze v hotovosti. Balné neúčtujeme.

4. Další informace o výběru způsobu přepravy

V nákupním košíku se cena dopravy spočítá vždy po zaškrtnutí příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží a cen přepravy ještě před konečným odesláním objednávky. Nemusíte se tak bát v procesu dokončení objednávky zkoušet různé druhy přepravy a plateb. Dokud nestisknete tlačítko "Odeslat objednávku", máte vždy možnost se vrátit zpět a upravit zadané údaje.